Tim van Toledo geeft lezing op beurs Infosecurity.nl
Op 2 november geeft onze collega Tim van Toledo een lezing over de ICT-ontwikkelingen in de zorg op de beurs Infosecurity.nl.
De Belastingdienst heeft in het kader van de Wet DBA zowel onze “Overeenkomst tot opdracht” als onze “CINX-partnerovereenkomst” goedgekeurd. We zijn er trots op dat ons unieke bedrijfsmodel, waarbij zelfstandige management- en ICT-professionals onder één vlag samenwerken, deze goedkeuring heeft gekregen.
Beoordeling
De Belastingdienst oordeelt dat er binnen de “Overeenkomst tot opdracht” geen sprake is van een gezagsverhouding tussen opdrachtgever (intermediair) en opdrachtnemer. Evenmin is er op grond van de overeenkomst sprake van leiding en toezicht tussen de derde (opdrachtgever van intermediair) en opdrachtnemer.
Wat betreft de partnerovereenkomst is de Belastingdienst van mening dat de afspraken volgens de bijgevoegde partnerovereenkomst niet leiden tot een (fictieve) dienstbetrekking.
4 juni 2026 Om zorgorganisaties te helpen grip te houden op veranderingen, werkt CINX met BlueDolphin: hét platform voor samenwerken onder architectuur met een speciale propositie voor de zorgmarkt. Naast BlueDolphin zet CINX ook sterk in op Architectuur als Dienst (IK BEN AAD).
Lees meer
18 maart 2026 CINX is continu in ontwikkeling. Als organisatie die anderen begeleidt in verandering, vinden we het belangrijk om ook zelf mee te bewegen wanneer dat nodig is. Daarom verhuizen wij binnenkort naar een nieuwe locatie.
Lees meer
1 maart 2026 Heb je ervaring met het leiden van complexe IT- of technische ICT-projecten én wil je samen met ons bijdragen aan toekomstbestendige en toegankelijke zorg in Nederland? Dan ben jij misschien de nieuwe collega die wij zoeken!
Lees meer