NIEUWS
Willem van Oosten is per 1 november begonnen als projectmanager zorg bij CINX.
Willem is een ervaren projectmanager, met een technische achtergrond: “Het best kom ik tot mijn recht in complexe omgevingen, waar ik door mijn rustige aard overzicht houd, structuur aanbreng en kwalitatief goed werk lever. Samen komen tot werkbare oplossingen dat is voor mij de kern van projectmanagement. Ik ga doelgericht en pragmatisch te werk en doe dat graag in omgevingen waar ik intermediair ben tussen de zorg en de techniek.”
Willem, welkom bij CINX!

VERDER LEZEN
Lotte van Selm nieuwe Consultant zorg
Per 1 maart 2023 is Lotte van Selm gestart als Consultant zorg bij CINX! We zijn erg trots dat Lotte ons komt versterken en kijken uit naar de samenwerking.
Ervaren enterprise architect Arjan Smit bij CINX
Arjan Smit is gestart bij CINX! Arjan is een ervaren enterprise architect en mee-oprichter van het KANZ-platform. Arjan, van harte welkom!
Peter de Boer nieuwe Directeur Healthcare
Vandaag is Peter de Boer gestart als onze directeur Healthcare! We zijn erg blij met zijn komst en heten Peter van harte welkom!