NIEUWS
Timo Kerssens, projectmanager met uitgebreide ervaring in de zorg, sluit zich aan als partner bij CINX.
Timo, van harte welkom!

Timo Kerssens
Projectmanager
Verbinding en integer
Mijn kracht zit in het snel verkrijgen van een goed overzicht over complexe situaties en weet hoofd- en bijzaken goed te scheiden. Ik ben resultaatgericht en gericht op succes, dat wil zeggen dat ik -samen met het team en de opdrachtgever- het gestelde doel wil behalen. Ik kan mij goed bewegen in een complex speelveld en ben sterk in het identificeren en meenemen van de diverse in- en externe belanghebbenden.
Ik houd van een open en integere manier van communiceren en handelen.
VERDER LEZEN
Lotte van Selm nieuwe Consultant zorg
Per 1 maart 2023 is Lotte van Selm gestart als Consultant zorg bij CINX! We zijn erg trots dat Lotte ons komt versterken en kijken uit naar de samenwerking.
Ervaren enterprise architect Arjan Smit bij CINX
Arjan Smit is gestart bij CINX! Arjan is een ervaren enterprise architect en mee-oprichter van het KANZ-platform. Arjan, van harte welkom!
Peter de Boer nieuwe Directeur Healthcare
Vandaag is Peter de Boer gestart als onze directeur Healthcare! We zijn erg blij met zijn komst en heten Peter van harte welkom!