Testimonials

Wat onze klanten vinden.

Jacco Boon

Programmamanager Watergast-programma en managing partner

In een periode van twee jaar tijd is er een volledig nieuwe IT-infrastructuur gerealiseerd. Het verankeren van kennis en kunde binnen de organisatie én het adopteren van de verandering zijn cruciale succesfactoren.

Testimonials Wat andere klanten vinden

IJssellandziekenhuis

“Sabine is al heel lang onze steun en toeverlaat bij complexe vraagstukken en weet als geen ander om te gaan met de uitdaging die wij (regelmatig) tegenkomen.”

Jos van Zuijlen Manager Digitalisering & IT (CIO), IJssellandziekenhuis

Vektis

“Vektis heeft CINX gevraagd om ons te helpen om organisatiebreed te werken onder architectuur. Door de eenduidige uitgangspunten zijn we flexibeler en efficienter. We hoeven het wiel niet steeds opnieuw uit te vinden, er zijn minder discussies en mensen kunnen elkaar makkelijker vervangen. We werken nu met architectuurowners voor alle teams die bewaken dat we volgens de architectuur uitgangspunten werken en "geitenpaadjes" voorkomen. ”

Herman Bennema Algemeen directeur, Vektis

Hoe kunnen we jou helpen? Doen waar je goed in bent

Zoek je strategisch advies omtrent een fusie of ontvlechting, 
zit je met een complexe, vastgelopen EPD-implementatie of wil 
je graag een gamification-sessie om iedereen weer in beweging 
te krijgen?

We ondersteunen je graag. Maar we doen natuurlijk nog veel meer!