NIEUWS
Marlies Peters start als projectmanager zorg bij CINX
Vandaag start Marlies Peters als projectmanager zorg bij CINX!
Marlies is een PMP-gecertificeerde projectmanager met ruime ervaring in (regionale) zorg & ICT-projecten. Met haar achtergrond in de klinische neuropsychologie brengt ze tevens veel zorgervaring in.
“Mijn aanpak kenmerkt zich door een goed oog voor detail zonder het grote plaatje uit het oog te verliezen; veel projecten dragen in belangrijke mate bij aan de strategie van de organisatie, maar kunnen alleen succesvol zijn door stil te staan bij de (veranderkundige) impact op het proces en de medewerkers. Werkplezier en motivatie krijg ik van teamwork, impact kunnen maken en continu blijven leren.”
We zijn blij en trots met de komst van Marlies en kunnen met haar ervaring en enthousiasme onze propositie op het gebied van samenwerking en gegevensuitwisseling in de zorg verder versterken.
VERDER LEZEN
Lotte van Selm nieuwe Consultant zorg
Per 1 maart 2023 is Lotte van Selm gestart als Consultant zorg bij CINX! We zijn erg trots dat Lotte ons komt versterken en kijken uit naar de samenwerking.
Ervaren enterprise architect Arjan Smit bij CINX
Arjan Smit is gestart bij CINX! Arjan is een ervaren enterprise architect en mee-oprichter van het KANZ-platform. Arjan, van harte welkom!
Peter de Boer nieuwe Directeur Healthcare
Vandaag is Peter de Boer gestart als onze directeur Healthcare! We zijn erg blij met zijn komst en heten Peter van harte welkom!